Гурт «Apocalyptica» представив відео на пісню «One» за участю Джеймса Гетфілда і Роба Трухільйо

Гурт «Apocalyptica»

Гурт «Apocalyptica» представляють третій сингл зі свого нового альбому «Plays Metallica Vol. 2» – довгоочікуваного продовження їх легендарного дебютника. Сингл вийшов після вже представлених «The Four Horsemen» і «The Unforgiven II». І на ньому з’явився ніхто інший, як сам фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield).

Альбом «Plays Metallica Vol. 2» продовжує подорож, яка розпочалася у 1996 році, коли віолончелісти всесвітньо відомої Академії імені Сібеліуса (Sibelius Academy) в Гельсінкі зіграли симфонічний триб’ют «Metallica». Для своєї десятої платівки “класично налаштовані” хлопці повертаються до свого коріння, щоб завершити легендарну історію. Платівка також містить безліч сюрпризів, серед яких безпрецедентна колаборація.

Третій сингл «One», взятий зі знакового для Металіки альбому 1988 року з назвою «…And Justice For All». Приголомшливою подією стало те, що до запису синглу долучився сам фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд, який прочитав ці неповторні, тепер уже безсмертні слова у живому виконанні. Це не просто унікальна співпраця, це історія, що твориться.


«Я вважаю неймовірним, що Джеймс захотів це зробити»,

– каже Ейкка Топпінен (Eicca Matti Toppinen).

«Ми завжди думали: “Було б здорово коли-небудь зробити щось з Металікою!” Я думаю, що його захоплення викликав інший підхід, який ми використовували – іноді найбожевільніші ідеї – це те, що захоплює людей, і це був наш виклик».


Пертту Ківілааксо (Perttu Kivilaakso) додає:

«Для нас абсолютно неймовірно, що Джеймс, а також Роб об’єднали свої зусилля з нами. Ми використовували все, що було у нашому розпорядженні, щоб зробити його максимально бомбезним. Це повинно було бути епічно! Результат вийшов по-справжньому кінематографічним. З Джеймсом Гетфілдом, який розповідає історію поетичним текстом. Це було потужно і зворушливо.

Як фанат, я маю сказати, що це було неймовірно, нарешті почути його. Я сидів у себе вдома і плакав. У мене тремтіли руки. Це була неймовірна пригода».

 

Apocalyptica — One (ft. James Hetfield & Rob Trujillo) (official Video):

 

Альбом гурту «Apocalyptica» з назвою «Plays Metallica Vol. 2» виходить 7 липня 2024 року та вже доступний для попереднього замовлення. Продюсером альбому «Plays Metallica Vol. 2» виступив давній партнер гурту Джо Баррезі (Joe Barresi), також відомий своєю роботою з гуртами «Queens of the Stone Age», «Soundgarden», «Nine Inch Nails», та «Tool».

Сет-лист альбому «Plays Metallica Vol. 2»:

  1. Ride the Lightning
  2. St. Anger
  3. The Unforgiven II
  4. Blackened
  5. The Call of Ktulu (in memory of Cliff Burton)
  6. The Four Horsemen (feat. Rob Trujillo)
  7. Holier Than Thou
  8. To Live Is to Die
  9. One (feat. James Hetfield and Rob Trujillo)
  10. One (Instrumental)