Девід Дрейман заспівав «Enter Sandman» на весіллі Ніти Штраус. Відео

Девід Дрейман заспівав «Enter Sandman» на весіллі Ніти Штраус

Вокаліст гурту «Disturbed» Девід Дрейман (David Draiman) заспівав пісню «Enter Sandman» вокально-інструментального ансамблю «Metallica» на весіллі Ніти Штраус (Nita Strauss).

Весільна церемонія відбулася 4 травня 2024 року в готелі The Hollywood Roosevelt у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія (Los Angeles, California). Серед присутніх були такі відомі особистості, як Еліс Купер (Alice Cooper), Девід Дрейман (David Draiman), Демі Ловато (Demi Lovato) та інші.

Ніта Штраус – гітаристка, яка відома своєю сольною творчістю та грою з Елісом Купером (Alice Cooper). Крім цього вона є офіційною гітаристкою команди «Los Angeles Rams» Національної футбольної ліги (NFL). Штраус вийшла заміж за свого давнього бойфренда і менеджера Джоша Віллалту (Josh Villalta), який також грає на барабанах у її сольному гурті.

Девід Дрейман висловив своє захоплення весіллям, коли сів у літак, щоб полетіти на церемонію.

«Вирушаю до Лос-Анджелеса на рок-н-рольне весілля»,

– поділився він дописом у соціальній мережі X (раніше Twitter).

 

Дрейман надав для загалу відеозапис з виконанням пісні «Enter Sandman», в якому, крім нього, брали участь наречений Джоша Віллалта на барабанах і басист гурту «Disturbed» Джон Моєр (John Robert Moyer) на бас-гітарі.

 

Девід Дрейман також поділився фотографіями з цієї події.