Джеймс Гетфілд: «Ми записуємо альбом просто зараз!»

У новому інтерв’ю для Youtube-каналу EMGtv компанії EMG, Джеймса Гетфілда, фронтмена вокально-інструментального ансамблю «Metallica», розпитували про “EMG JH Set” – серію його іменних звукознімачів, його три фірмові гітари ESP – “Truckster”, “Snakebite” і “Iron Cross”. Й в цьому самому інтерв’ю Гетфілд заявив:

«Я скажу вам, що ми записуємося просто зараз, і тут (у студії) є і перша, і друга, і третя гітари. І є місця, де вони використані всі три одразу. Вони всі звучать по-різному».

Ларс Ульріх (Lars Ulrich), барабанщик гурту Металіка, також підтвердив, що колектив готує новий альбом, на який так чекають шанувальники гурту. В інтерв’ю для видання Rolling Stone дещо раніше Ульріх повідомив, що у «Metallica» вже є в наявності майже 20 нових пісень:

«Ми по самі помідори в цій справі. У нас багато пісень, і ми обробляємо і допрацьовуємо їх. Все вже дуже близько. Є велика різниця між етапом створення музики та етапом запису»,

– каже Ларс.

«Ми намагаємося творчо об’єднати ці два процеси. Нам цікаво подивитися, чи зможемо зберегти імпульсивність і креативність притаманні творчому процесу, якщо нову пісню виконаємо вперше не на репетиції, а одразу в студії. Ти хочеш поліпшити все і зробити все добре, але ти також хочеш записати все таким чином, щоб не втомитися від процесу перезапису. І ми намагаємося зрозуміти, де ця межа».

Ульріх продовжує:

«Творчий процес близький до завершення. Просто пам’ятайте, що йдеться про “час Metallica”. Тобто коли я кажу, що ми близькі до завершення, це означає, що все займе місяць або близько того. Багато всього відбувається, спілкування з сім’єю і якісь особисті події… Але ми, безумовно, доволі багато сидимо за цим (твором) щодня».

Басист гурту Роберт Трухільйо відзначає заслуги Гетфілда в процесі створення нового альбому:

«Джеймсу в голову зазвичай спадає дуже багато ідей, адже він – людина, яка може щось награвати для себе, а зрештою створити найкрутіший риф, який ви коли-небудь чули, тому цікаві думки у нас ніколи не закінчуються».

 


Нагадаю, що крайній на сьогоднішній день альбом «Death Magnetic» гурту Металіка був випущений у далекому вже 2008 році.