Джейсон Ньюстед про нову пісню гурту «Metallica» і про можливу співпрацю з Металікою

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted)

Під час інтерв’ю, що відбулося 29 серпня 2016 року в рамках шоу «Eddie Trunk Live» на радіо SiriusXM, колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) похвалив нову пісню «Hardwired» гурту Металіка та натякнув на можливе приєднання до своїх колишніх колег по гурту для майбутнього проекту.

На запитання, чи чув він нову пісню Металіки, Джейсон Ньюстед відповів:

«Я досі не вірю в те, наскільки вона чумова. Я слухав її кілька разів. Хтось поставив мені її в машині, я забрав її додому і послухав її там. Мені подобається її природа, мені подобаються її оскал. Це прекрасно!»

Джейсон також підтвердив, що постійно спілкується з музикантами гурту «Metallica»:

«У четвер мені телефонував Ларс (Lars Ulrich). Ми говоримо з ним кожні два тижні. І оскільки у них виходить новий альбом, навколо всієї цієї справи відбувається достатньо всього, так що ми постійно на зв’язку. І зараз ми спілкуємося телефоном, що дуже здорово, і я сподіваюся, що через багато часу ми зможемо зустрітися. Але їм багато чого потрібно зробити з приводу виходу нового альбому. Так що я дуже за них радий. Я пишаюся ними».

На запитання про те, чи мають ці контакти лише дружній характер, чи це “ділові стосунки” і вони говорили про якусь можливу співпрацю, Джейсон заявив:

«Все разом».

Однак він не став вдаватися до подробиць того, якого роду співпраця це може бути.