Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо організовує спеціальний показ документального фільму «Джако»

Як вам вже відомо, басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) випустив документальний фільм, присвячений життю та творчості музиканта, композитора й віртуозного бас-гітариста Джако Пасторіуса (John Francis Anthony “Jaco” Pastorius III). Спеціальний показ документального фільму «Джако», який організовує Роберт Трухільйо, відбуватиметься 27 листопада 2015 року в «The Theatre at Ace Hotel» у Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

Документальний фільм «Джако» розповідає історію бас-піонера та включає в себе інтерв’ю із сім’єю, друзями та колегами-музикантами: Флі, Джоні Мітчеллом, Стінгом, Вейном Шортером, Гербі Хенкоком, Гедді Лі, Бутсі Коллінзом і Карлосом Сантаною. Джако Пасторіус був музикантом-самоучкою, що грає на безладовій бас-гітарі. Він здійснив неймовірний вплив на музику, надавши звуку електро-баса нового особливого звучання.

Світова прем’єра фільму «Джако» відбулася на початку цього, 2015 року на конференції та фестивалі кіно «SXSW Film Conference & Festival» в Остіні, штат Техас. Прем’єра супроводжувалася дискусією за участю Роберта Трухільйо, Пола Маршана, давнього соратника Пасторіуса Пітера Ерскіна та другого виконавчого продюсера, а також сина музиканта – Джона Пасторіуса.

Показ в Ace Hotel супроводжуватиметься вечірнім виступом сайд-проекту (стороннього музичного проекту) (side project) Роберта Трухільйо – рок-гурту «Mass Mental». До складу цього гурту входять: Арман Сабаль-Лекко (Armand Sabal-Lecco), Брукс Вакерман (Brooks Wackerman), Вітфілд Крейн (Whitfield Crane) і Стіві Салас (Stevie Salas). Крім «Mass Mental», на сцену також вийдуть «Hipster Assassins» за участю Фелікса Пасторіуса (Felix Pastorius), Майка Бенді (Mike Bendy), Джона Бенді (John Bendy), Кріса Ворда (Chris Ward) і Кенні Гроговського (Kenny Grohowski).

Фільм бас-гітариста Металіки виходить за підтримки Passion Pictures на DVD, Blu-Ray і буде доступний на стрімінгових сервісах і для прямого завантаження. Того ж дня відбудеться реліз «Jaco: Original Soundtrack».

Раніше Роберт заявляв, що Джако Пасторіус став одним із головних джерел натхнення для нього.

 

Jaco Pastorius Film — Into the Life of a Genius:


Jaco Pastorius Film