Джейсон Ньюстед розповів про причини розпуску гурту «Newsted»

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) і гурт «Newsted»

Колишній бас-гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) чотири роки тому повернувся до світу важкої музики зі своїм новим проектом «Newsted», встиг випустити міні-альбом, повноформатний альбом і справити непогане враження на фанатів і критиків. Однак, після туру на підтримку нового альбому, новини від гурту зійшли нанівець, а сам Ньюстед фактично зник з поля зору. Нещодавно Джейсон повернувся, але вже з акустичним проектом «Would And Steal»  і розповів про кілька причин розпаду гурту «Newsted».

По-перше, менеджер, який займався просуванням «Newsted» по всьому світу та організацією концертів, раптово відмовився від співпраці, щоб працювати з кантрі-колективом «Florida Georgia Line», який на той час став дуже успішним у своєму стилі.

Друге, що підкосило гурт «Newsted» – це невдалий виступ на фестивалі Soundwave. Нібито незадовго до того Джейсон зустрівся із засновником і продюсером Ей-Джеєм Медда (AJ Maddah), який запропонував їм виступити на головній сцені на фестивалі 2014 року. Однак коли дата проведення фестивалю була все ближче і ближче, Джейсон Ньюстед перестав отримувати виразні відповіді щодо логістики та організації. Гурт у підсумку відмовився від участі, за що сам Ньюстед заплатив відшкодування з власної кишені. Хоча, за іншими даними, до відміни концертів гурту «Newsted» були причетні учасники гурту «Megadeth».

Підсумок підвела важка хвороба матері Джейсона, який весь свій вільний час присвятив їй. Мати Джейсона Ньюстеда померла на початку 2016 року, але, за його словами, саме вона повернула йому інтерес до музики – він грав їй акустичні пісні, які надихнули його на створення нового проекту.