Майк Машок: «Джейсон Ньюстед не має планів найближчим часом відроджувати гурт «Newsted»

Майк Машок (Mike Mushok) та Джейсон Ньюстед (Jason Newsted)

Гітарист гуртів «Staind» і «Newsted» Майк Машок (Mike Mushok) каже, що у гурту «Newsted» немає жодних планів щодо збору гурту для запису будь-якого музичного матеріалу або гастролей. Майк пояснює це тим, що Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) просто “закрив проект” близько року тому.

Як відомо, у лютому нинішнього 2014 року було скасовано виступ гурту «Newsted» на фестивалі Soundwave в Австралії. Джейсон Ньюстед пояснив скасування виступу “приватними та особистими обставинами”. Скасування виступу стало несподіваним після більш ніж річного турне і рекламної активності гурту, пов’язаної з виходом EP під назвою «Metal» і наступного альбому «Heavy Metal Music», обидва з яких отримали позитивні відгуки як критиків, так і фанатів гурту.

Машок, який приєднався до гурту «Newsted» у березні 2013 року і взяв участь у записі альбому «Heavy Metal Music», в інтерв’ю (яке відбулося 7 листопада 2014 року) для радіостанції WDHA-FM 105.5 FM з Нью-Джерсі розповів:

«Це виглядає як… ніби просто клацнули вимикачем після початку роботи, запису альбому. Ніби він узяв зараз невелику паузу».

Майк Машок продовжив:

«Я думаю, це було… Знаєте, ми вийшли, ми зробили запис, у нас було близько 75 дат виступів у всьому світі, наче… Я навіть не знаю… Насправді все дуже швидко сталося. Наче пронісся вихор. І, знаєте, багато що змінилося відтоді… і я думаю, Джейсон був… він був щасливий випустити цей альбом. Я знаю, він досі пише музику і ми досі спілкуємося. Але немає ніяких планів, який вигляд все це матиме надалі».

Нагадаю, що згідно із повідомленням на офіційному сайті Джейсона Ньюстеда:

«Джейсон Ньюстед відсутній у Twitter, Instagram, Facebook та інших соціальних мережах з 15 вересня 2014 року, і не має жодного стосунку до різних самозванців, які незаконно використовують його ім’я або зображення».

Досі не зрозуміло, чим був обумовлений такий крок Джейсона Ньюстеда. Однак сподіваємося на тільки хороші новини в недалекому майбутньому.