Найнесподіваніший кавер на пісню «Motorbreath» від гурту «Imperial Triumphant»

Гурт «Imperial Triumphant»

Авангардне металеве тріо «Imperial Triumphant» випустило новий, четвертий кавер із серії каверів. На цей раз це кавер-версія пісні «Motorbreath» вокально-інструментального ансамблю «Metallica».

Кавер-версія, як на мене, ну дуже неординарна, але для тих кому подобається творчість «Imperial Triumphant», вважаю, не буде нічого неочікуваного.

Цю кавер-версію пісні «Motorbreath», яку я пропоную вашій увазі в рамках рубрики “Триб’юти та кавери”, ви можете прослухати нижче.


 

Басист гурту «Imperial Triumphant» Стів Бланко (Steve Blanco) так коментує цю подію:

«Враховуючи, що ми граємо метал, тільки дурень може повірити, що на нас не вплинула «Metallica». Багато миль і годин, подорожуючи Північною півкулею, ми слухали живі та студійні записи Металіки 1980-х і 1990-х років. І тому ми вирішили віддати данину поваги, зробивши ностальгічний кавер на пісню з того самого першого альбому, записаний на півночі штату Нью-Йорк. Вмикайте голосніше, тому що метал – це закон».

 

Щоб дізнатися більше від учасників «Imperial Triumphant» про цей кавер і вплив Металіки на їхню музику, дивіться нове інтерв’ю гурту нижче: