«Motörhead» створили анімаційне відео кавер-версії пісні «Enter Sandman» гурту Металіка

Motörhead — Enter Sandman

8 травня – день гурту «Motörhead» і їхній табір відсвяткував цей день, випустивши анімаційне відео на кавер-версію класичної пісні вокально-інструментального ансамблю «Metallica» 1991 року «Enter Sandman».

Зняте студією “Mulberry Creative” відео розповідає про нічну подорож крізь кошмари дитини, яку уві сні переслідує злий пісочний чоловічок, і якого врешті-решт рятує сила неповторного персонажу “Warpig” від «Motörhead».

 

Згадуючи історію, хочеться нагадати, що між гуртом «Motörhead» та Металікою завжди існував міцний зв’язок. Дружба між гуртами зберігалась протягом десятиліть. Наприклад, фото барабанщика Металіки Ларса Ульріха (Lars Ulrich) було розміщено на обкладинці альбому гурту «Motorhead».

Також учасники гурту «Metallica» виступали на 50-річчі Леммі у 1995 році під псевдонімом «The Lemmy’s», одягнені як сам Lemmy Kilmister. У свою чергу, «Motörhead» віддали данину поваги «Metallica», навіть вигравши Греммі за кавер-версію пісні «Whiplash» у 2004 році.


Прослухати кавер-версію пісні «Enter Sandman» у виконанні гурту «Motörhead» та подивитися анімаційне відео ви можете нижче.


Motörhead — Enter Sandman (Metallica cover):