Чарлі Бенанте назвав пісню гурту «Metallica», яку хотів би зіграти з гуртом

Чарлі Бенанте (Charlie Benante)

Під час концертів вокально-інструментального ансамблю «Metallica» на стадіоні AT&T Stadium в Арлінгтоні, штат Техас (Arlington, TX) у серпні 2023 року, барабанщик гурту «Anthrax» та тимчасовий барабанщик гурту «Pantera» (під час турне гурту «Pantera») Чарлі Бенанте (Charlie Benante) розмістив у соціальних мережах кілька фотографій. На одній з фото він сидить за ударною установкою Ларса Ульріха (Lars Ulrich). А у підписі до фото він розповів, яку пісню Металіки він хотів би зіграти зі своїми колегами.


«Мені подобається фінішна обробка на комплекті @larsulrich, @officialtamadrums просто вразили! Я хочу зіграти з ними #ridethelightning, люблю цю пісню!! Сьогодні ввечері ми граємо на майданчику @dallascowboys. Я не можу не відчувати атмосферу @dimebagdarrell і @vinniepaulabbott, це буде емоційно. @panteraofficial @metallica #cowboysfromhell #cfh #reganmacneil».

 

 

Любов Чарлі Бенанте до «Ride the Lightning» не надто дивує, враховуючи, що раніше він назвав її однією зі своїх улюблених пісень Металіки (поряд з «Battery», «Master of Puppets», «Phantom Lord», «The Four Horsemen» і «Orion») у відповідь на статтю у виданні Revolver про улюблені пісні Ларса Ульріха гурту «Anthrax».


Один підписник в Інстаграмі поділився цікавою ідеєю щодо того, як обидва гурти могли б висловити повагу один до одного:

«Ви . . повинні зіграти «Ride the Lightning», а ми, в свою чергу, побачимо, як Ларс зіграє «Fucking Hostile» [«Pantera»], LOL».

Трохи далі хтось інший написав:

«Я завжди думав, що було б дуже круто, якби всі чотири гурти виконали кавер-версії пісень інших гуртів наживо на цьому концерті… Наприклад, якби «Metallica» виконали «Reign in Blood», а «Slayer» – «Mechanix», а «Anthrax» – «Holy Wars», а «Megadeth» – «Only» або «Caught in the Mosh».

 

Варто також відзначити, що друга частина посту Бенанте (про те, що виступ був “емоційним”) відсилає до того факту, що гурт «Pantera» утворилася саме в місті Арлінгтон, штат Техас (Arlington, TX) у 1981 році.