Джеймс Гетфілд відвідав українських воїнів у клініці «Вейл Хелс»

Джеймс Гетфілд відвідав українських воїнів у клініці «Вейл Хелс»

11 травня 2023 року Роман Денисюк, український солдат, який був поранений під час війни зі свинособаками (рсукими окупантами) в Україні, був доставлений до Вейл-Веллі (Vail Valley) на лікування за сприяння місцевої неприбуткової організації “Limbs for Liberty”. Поки він відновлювався у лікарні “Вейл Хелс” (“Vail Health”), його мала відвідати Келлі Роріг (Kelli Rohrig), співзасновниця організації “Limbs for Liberty”.

Трохи раніше, коли Келлі вийшла з машини біля лікарні, до її вантажівки підійшов чоловік і сказав: “Доброго ранку”. Виявилося, що це був ніхто інший, як фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield). Вона попросила Джеймса зайти з нею і відвідати двох українських воїнів, які проходять реабілітацію після тяжких поранень − Романа Денисюка та Ігоря Войного.

Джеймс Гетфілд погодився й відвідав Романа та Ігоря, трохи поспілкувавшись з нашими воїнами і сфотографувавшись з ними на пам’ять.

«Пісні гурту Металіка дуже популярні в Україні»,

– сказала Ольга Мілінан, яка перекладала для хлопців.

«Підростаючи, ми всі їх слухали і мріяли побачити учасників гурту наживо».


Коли Денисюка та Войного запитали, чи знають вони, хто такі «Metallica», вони просто закотили очі, ніби кажучи: “Ця пані думає, що ми живемо під землею?”. Їх усна відповідь: “Так, звичайно”.

«Під час свого короткого візиту Гетфілд побажав хлопцям удачі і якнайшвидшого одужання»,

– додала Мілінан.


«Це було несподівано»,

– розповів Ігор Войний.

«Я навіть не повірив у перший момент, що це був він. Зустріч була дуже короткою, але дуже теплою. Було б краще зустрітися з ним біля вогнища і випити, а не в лікарні».


Після зустрічі з Романом Денисюком та Ігорем Войним, Гетфілд залишив на машині Келлі Роріг записку зі словами: “Ви зробили мій день” (“You made my day”).


Джеймс Гетфілд та Роман Денисюк (James Hetfield and Roman Denysiuk)

Джеймс Гетфілд та Ігор Войний  (James Hetfield and Igor Voinyi)


Слава Україні! Слава ЗСУ!

P.S. Не забуваємо підтримувати наших захисників та захисниць й донатити на Збройні сили України!