Джейсон Ньюстед відроджує проект «Newsted» і анонсує перший концерт за майже 10 років

Колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) відроджує проект «Newsted» і анонсує перший концерт за майже 10 років.

Джейсон Ньюстед виступить зі своїм гуртом 20 травня 2023 року на сцені Revolution Live у Форт-Лодердейлі, штат Флорида, США (Fort Lauderdale, Florida).

До Ньюстеда, який грає на бас-гітарі і співає, на концерті приєднаються оригінальні учасники гурту «Newsted» – Хесус Мендес молодший (Jesus Mendez Jr.) («Underlord») на барабанах і Джессі Фарнсуорт (Jessie Farnsworth) («Underlord»)  на гітарі, а також новий гітарист Умберто Перес (Humberto Perez).

Якщо в кого є можливість, то квитки надійдуть у продаж у п’ятницю, 21 квітня 2023 року, о 10:00.

Джейсон Ньюстед відроджує проект «Newsted» і анонсує перший концерт за майже 10 років

Джейсон покинув гурт Металіка у 2001 році, але був включений до Зали слави рок-н-ролу разом із гітаристом/вокалістом Джеймсом Гетфілдом (James Hetfield), барабанщиком Ларсом Ульріхом (Lars Ulrich), гітаристом Кірком Гемметтом (Kirk Hammett) і басистом Робертом Трухільйо (Robert Trujillo), який прийшов йому на заміну, у 2009 році.

У лютому Ньюстед розповів радіостанції Gator 98.7 FM, що він “провів шість місяців минулого року на те, щоб зібрати The Chophouse Band Volume 1. свого довготривалого проекту «The Chophouse Band»”.

«Насправді, я витратив шість місяців минулого року на те, щоб зібрати The Chophouse Band Volume 1. «The Chophouse Band» існує разом [і займається музикою] з 1992 року. Тож це був наш перший альбом за 30 років існування. Я витратив на нього багато часу. А потім, коли я отримав його за плечима, я знову повернувся до важкої музики».


Newsted – …As The Crow Flies (Official Video):