Джейсон Ньюстед повертається до металу з новим, невідомим гуртом

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted)

Колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» і фронтмен гурту «Newsted» Джейсон Ньюстед повертається до хеві-металу. Під час сесії запитань і відповідей у Gator Garage на радіостанції 98.7 The Gator FM, Ньюстед розповів, що він щойно завершив запис першого альбому гурту «The Chophouse Band» з моменту їхнього створення понад 30 років тому, і знову повертається до світу хеві-металу.

«Насправді, я витратив шість місяців минулого року на те, щоб зібрати The Chophouse Band Volume 1. «The Chophouse Band» існує разом [і займається музикою] з 1992 року. Тож це був наш перший альбом за 30 років існування. Я витратив на нього багато часу. А потім, коли я отримав його за плечима, я знову повернувся до важкої музики».


Ньюстед також пояснює, що він любить співати, і що зараз у гурті “чотири вокалісти”. Це дозволяє йому більше зосередитися на гітарі і просто виконувати фоновий вокал, як чистий, так і скрімований (screamed).

«Ви можете витягнути хлопчика з металу, але не можете витягнути метал з хлопчика. Так буде завжди. Тому я дуже радий, що люди зможуть побачити те, над чим ми так наполегливо працювали. Я вклав багато-багато енергії у ці нові пісні»,

– розповідає Джейсон.

Ньюстед додатково розповів, що він прослуховує гітаристів для проекту, і вже має барабанщика, який більш ніж здатен зіграти на швидкому подвійному барабані.

«Останні пару тижнів я прослуховував гітаристів для важкого проекту. Я знову граю на бас-гітарі і співаю з метал-барабанщиком – double bass, розумієте; знову стаю гучним. Так що у мене є пара залізяк у вогні. Зараз я працюю над двома новими проектами – але гучними».


У квітні минулого року Джейсон Ньюстед сказав в інтерв’ю для 98.7 The Gator, що він більше не грає на акустичній гітарі з гуртом «The Chophouse Band» – тепер це лише Les Pauls, SG та інші інструменти. І незважаючи на те, що їхні виступи в основному акустичні, новий альбом гурту «The Chophouse Band», безумовно, буде повністю рок-платівкою.

«The Chophouse Band» починав як майже блюграсс [bluegrass], а зараз він стає таким же важким, як і все, з чим я був пов’язаний – «Voivod», Оззі, «Metallica», гурт «Newsted»; будь-яка з тих речей стає такою ж важкою».


Названий на честь чотирьох студій звукозапису Джейсона, розташованих по всій території США, і з динамічним складом учасників, гурт «The Chophouse Band» розпочав свою діяльність у 1992 році, коли Ньюстед заснував студію звукозапису The Chophouse Records Studio у Сан-Франциско. Лідером гурту є Ньюстед, який грає на гітарі та виконує вокальні партії, у супроводі близьких друзів-музикантів усіх напрямків та стилів.