Джейсон Ньюстед каже, що відчуває “лише шалену повагу” до Металіки: «Зараз вони звучать просто вбивчо»

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted)

Під час ефіру програми “Trunk Nation With Eddie Trunk” на радіо «SiriusXM» 18 квітня 2023 року Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted) запитали про його нинішні стосунки з колишніми колегами по гурту «Metallica». Він відповів:

«Я переписувався з Ларсом [Ульріхом, барабанщиком вокально-інструментального ансамблю «Metallica»] останні пару днів. Ми намагаємося залишатися на зв’язку – він і я – і говорити про що завгодно. Він дуже цікавиться моєю творчістю; він завжди дуже підтримував мене у цьому, так що я йому вдячний. Але також і музикою… І я знаю, що його сини [які мають власний гурт під назвою «Taipei Houston»] – я їхній фанат, а вони фанатіють від моєї творчості, і це дуже круто. Це неймовірна річ, насправді. І я відчуваю до них лише шалену повагу. От і все. Це все, що я маю. І я до біса пишаюся цими хлопцями. Все ще так ріжеш, чувак? Ну ж бо. І відкусити такий великий шматок і виступати аж до – до чого? – до осені 24-го, чи що? До біса великі яйця, чувак. Неймовірно. Як ти можеш не аплодувати цьому? Я завжди дивуюся. Очевидно, так і повинно було бути. Хто має таку витримку? Я маю на увазі, що це така унікальна річ – така унікальна річ».

Відповідаючи на питання, чи обговорював він коли-небудь з нинішнім басистом Металіки Робертом Трухільйо (Robert Trujillo) його підхід до виконання класичних пісень гурту наживо, Ньюстед сказав:

«У нас ніколи не було розмов про такі деталі. Ні».

Він додав:

«Зараз вони звучать просто вбивчо. Вони вже деякий час виступають наживо. У них все чудово, чувак, по-справжньому. Це звучить вбивчо».


 

Джейсон покинув гурт Металіка у 2001 році, але був включений до Зали слави рок-н-ролу разом із гітаристом/вокалістом Джеймсом Гетфілдом (James Hetfield), барабанщиком Ларсом Ульріхом (Lars Ulrich), гітаристом Кірком Гемметтом (Kirk Hammett) і басистом Робертом Трухільйо (Robert Trujillo), який прийшов йому на заміну, у 2009 році.

У 2009 році Ньюстед сказав Rolling Stone, що не шкодує про вихід з «Metallica».

«Скажу вам дуже чесно, на мільярд відсотків, я ніколи не шкодував про те, що покинув Металіку»,

– сказав Ньюстед.

«Це було правильним рішенням для всіх. Це було правильним рішенням для табору, ось і все. Я ніколи нікому не говорив, що хочу повернутися або щось подібне, жодного разу. Я сам так вирішив. Це було нелегко, але це було те, що я повинен був зробити. Я дуже багато думав про це, перш ніж натиснути на курок, і тому я ніколи не озирався назад. Минуле там, де воно має бути».

Джейсон додав:

«Я був одним з найбільших фанатів гурту до того, як пішов туди, і я залишаюся фанатом «Metallica» до теперішнього часу. Я завжди був єдиною людиною у світі, яка бачила групу зсередини і ззовні одночасно, і тепер, коли мене не було деякий час, я знову можу бути її фанатом».