Джеймс Гетфілд про «72 Сезони»: «Ми знаємо, що у нас вийшов фантастичний альбом»

Фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield)

У новому інтерв’ю для австралійського шоу “Today” фронтмена вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймса Гетфілда (James Hetfield) запитали, що він відчуває, коли знову “повертається у сідло” [“back in the saddle”] з новим альбомом «72 Seasons» і майбутнім світовим турне. Він відповів:

«Нервую і веселюся одночасно, як завжди. Народження нової дитини викликає занепокоєння, але також приносить багато-багато хвилювання».

Коли інтерв’юєр Річард Вілкінс (Richard Wilkins) зазначив, що критики і шанувальники Металіки завжди дають гурту знати, що вони думають, Гетфілд погодився з ним:

«Так. І ми робимо те ж саме із собою, навіть більше. Так що ми до цього звикли».

Далі Джеймс розповів про реакцію шанувальників гурту «Metallica» на альбом «72 Сезони»:

«Поки що вона була дуже позитивною, і це має для нас велике значення. Але внутрішньо ми знаємо, що у нас вийшов фантастичний альбом. Ми написали музику, яка нам подобається, і ми випускаємо її у світ. Так що, якщо хтось ще хоче приєднатися, приходьте».

Після того, як Вілкінс охарактеризував звучання Металіки як “дуже щільне”, Гетфілд сказав:

«Ми дуже згуртовані. Ми граємо разом. Ми стаємо кращими, навіть через 41 рік. Так, запис цього альбому дійсно почався ще у [ранні] дні COVID, коли нам всім було дуже нудно, і ми щотижня зв’язувались по Zoom один з одним, щоб не втратити розум. А потім я дістав гітару і сказав: “Гей, ось риф. Давайте почнемо”. Як тільки ви відкриваєте цей ящик Пандори з рифами, ви знаєте, що все починається. Це прекрасний процес».

 


Альбом «72 Seasons» вийшов 14 квітня 2023 року на власному лейблі гурту Металіка Blackened Recordings. Продюсований Грегом Фідельманом за участю Гетфілда і барабанщика Ларса Ульріха, це перший повноформатний збірник нового матеріалу гурту з часів «Hardwired…To Self-Destruct».

За сім років з моменту виходу «Hardwired…To Self-Destruct» гурт «Metallica» перевидав кілька своїх класичних альбомів, випустив другий концертний альбом з симфонічним оркестром Сан-Франциско, замовив альбом каверів, а також потрапив в чарт Billboard з піснею «Master Of Puppets» після того, як її показали в популярному серіалі «Дивні дива» («Stranger Things»), від Netflix.