Ларс Ульріх на обкладинці альбому гурту «Motorhead»

Учасники гурту «Metallica» у ток-шоу «The Late Late Show With Craig Ferguson»

У листопаді поточного, 2014 року учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» виступили в американському ток-шоу «The Late Late Show With Craig Ferguson». Джеймс Гетфілд (James Hetfield) і Ларс Ульріх (Lars Ulrich) під час інтерв’ю згадали історію з молодості барабанщика гурту.

Як ви напевно знаєте, Ларс Ульріх є великим фанатом гурту «Motörhead». У 16-річному віці Ларс був головою Американського фан-клубу гурту «Motörhead». І, відповідно, мав можливість зустрічатися і проводити час зі своїм улюбленим колективом.

Обговорюючи одержимість Ларса гуртом «Motörhead» і те, як він ходив за групою по п’ятах, Джеймс Гетфілд зауважив, що якщо запитати Леммі про Ларса, то Леммі згадає про нього так:

«Ти той самий хлопець, який наблював на себе в моєму готельному номері».

Ларс в свою чергу додав:

«На їхньому альбомі 84-го або 85-го року, на внутрішній стороні обкладинки, є фотографія, де я весь у блювоті, в його готельному номері о третій годині дня».

Ульріх розповів більш детальніше:

«Леммі [Lemmy Kilmister] приїхав до міста і я був дуже схвильований, тож я випив кілька чарок горілки. Я чекав на Леммі зовні готелю, і, нарешті, увійшов всередину, а за кілька годин я прокинувся у своїй власній блювотній масі і, виявляється, був так сфотографований! І ця фотографія з’явилася на внутрішній стороні обкладинки альбомі гурту «Motörhead».


Варто зауважити, що насправді те саме фото Ларса Ульріха, про яке він згадує, попало на обкладинку альбому «Rock ‘n’ Roll» — восьмого студійний альбом гурту «Motörhead», що був випущений 5 вересня 1987 року.

Ви можете роздивитися цю внутрішню сторону обкладинки нижче (фото клікабельне) і випробувати себе, чи зможете ви знайти на ній молодого пана Ульріха.


Ларс Ульріх (Lars Ulrich) на обкладинці альбому гурту «Motorhead»

 

А нижче ви можете подивитися повний виступ учасників гурту Металіка на шоу Крейга Фергюсона й самі прослухати саме той фрагмент, про який згадувалося.