Келлі Кларксон виконує кавер на пісню «Sad But True» гурту Металіка. Відео

Келлі Кларксон (Kelly Clarkson) виконує кавер «Sad But True»

Поп-зірка та перша переможниця шоу «Американський ідол» (American Idol) Келлі Кларксон (Kelly Clarkson) виконала пісню «Sad But True» з альбому «Metallica» (також відомого як «Чорний альбом», a.k.a. «Black Album»).

Келлі виконала пісню в рамках постійної рубрики «Kellyoke» на своєму ток-шоу «Шоу Келлі Кларксон» (The Kelly Clarkson Show).

Фортепіано-баладна інтерпретація пісні «Sad But True» з’явилася після того, як актриса Айла Фішер (Isla Lang Fisher) запропонувала цю ідею під час своєї появи на «Шоу Келлі Кларксон» за три місяці до цього. Фішер заохочувала Келлі, сказавши:

«Ти повинна виконати «Sad But True». Твій голос буде дивовижним».


Виступ Кларксон розпочався з фортепіанної балади, а потім перейшов до фірмового гітарного рифу пісні. Після виступу Кларксон зазначила, що один з її продюсерів, Меган Баррі (Megan Barry), є “затятим фанатом Металіки”, який бачив їхні концерти наживо сім разів.

«Ми всі тут любимо Металіку»,

– продовжила Кларксон.

«Я ніколи не припускала, що буду співати «Metallica» на денному телебаченні, я просто буду відвертою з вами. Але ми це почали і ми це зробили. І це було приголомшливо».


Відео виконання пісні «Sad But True» доступно для перегляду нижче.


Kelly Clarkson — Sad But True (Metallica cover):


Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» також виклали пост в своєму Instagram з виконанням Келлі Кларксон цієї пісні.