Книга «Messengers: Гітари Джеймса Гетфілда» вийде у жовтні 2023 року

Видавництво Permuted Press призначило на 17 жовтня 2023 року вихід нової книги «Messengers: The Guitars Of James Hetfield». У 400-сторінковій книзі фронтмен, гітарист та автор пісень вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) ділиться інформацією про свою особистою колекцією дорогоцінних гітар і розкриває історію та значення кожної з них у своєму житті та кар’єрі.

Книга «Messengers: The Guitars Of James Hetfield»

В описі до цієї книги йдеться:

«Від Electra OGV до міфічних гітар MX, першої в серії співпраці з ESP, його фірмових Snakebytes до амбітних проектів з відомим лютністом Кеном Лоуренсом (Ken Lawrence), Джеймс ділиться емоційними та технічними елементами обраних інструментів у своїй музичній подорожі. Книга включає екзотичні інструменти, вінтажні Гібсони та унікальні екземпляри виготовлені на замовлення. Він також розкриває багато студійних секретів, як-от ключові підсилювачі та обладнання, які формують його тон і створюють його звучання.

Кожна гітара супроводжується розкішними портретами музейної якості від відомого фотографа Скотта Вільямсона (Scott Williamson), що демонструють інтимні деталі, які можна побачити, лише тримаючи гітару в руках, а також глибоко особисті спогади Гетфілда. Колекція охоплює більше сорока гітар, від оригінальних, пошрамованих битвами дорожніх воїнів до надійних студійних стовпів і постійних фаворитів турів.

«Messengers: The Guitars of James Hetfield» – це ретельно виготовлена настільна книга, яка зачаровує і відкриває вікно в розум і душу одного з найвидатніших фронтменів рок-музики. Ці безціні гітари викували понад чотири десятиліття музичної історії».

 

Книга «Messengers: The Guitars of James Hetfield» доступна для попереднього замовлення у трьох версіях:

  • Стандартне видання у твердій палітурці (hardcover edition)
  • Видання в обкладинці з автографом (пронумероване, всього 1500 примірників)
  • Делюкс-видання (box edition) (пронумероване, всього 250 примірників)

Делюкс-видання підписане, пронумероване і поміщене в спеціальну коробку з пірографічним дизайном ручної роботи Діно Мурадіана (Dino Muradian), який співпрацював з Джеймсом над кількома гітарами, включаючи Elk Skull, акустичні Unforgiven і Snakeskin Snakebyte. До книги у делюкс-виданні додається набір “подарункових цукерок”, серед яких фотопринт, а також гітарні медіатори та струни Гетфілда, що використовувалися в студії або на гастролях.


Книга «Messengers: The Guitars Of James Hetfield»

Книга «Messengers: The Guitars Of James Hetfield»

Книга «Messengers: The Guitars Of James Hetfield»