Нова унікальна книга про життя Кліффа Бертона від його сестри Конні Бертон

Як повідомляють наші польські брати, скоро побачить світ нова книга про басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кліффа Бертона (Cliff Burton). Особливістю цього видання є той факт, що автором книги виступає старша сестра Кліффа – Конні Бертон (Connie Burton)

«Ми раді повідомити вам першу інформацію про нову і абсолютно унікальну книгу про життя Кліффа Бертона. Чому ця книга буде такою особливою? Тому що її автором є сестра Кліффа, Конні Бертон. Тому ми можемо очікувати безліч нових цікавих фактів про життя басиста Metallica. Крім того, ми скажемо вам, що ми перебуваємо в постійному контакті з Конні і скоро на Overkill.pl з’явиться ексклюзивне інтерв’ю, в якому Конні розповість нам про свого брата і не тільки. Ось кілька слів про книгу для Overkill.pl. Про прогрес у роботі над її виданням ми будемо вас інформувати додатково».


Конні Бертон для сайту Overkill.pl:

«Якщо бути чесною, то я й гадки не мала, що написання цієї книжки може поглинати аж стільки емоцій – це щось особливе. Переживання заново всіх моментів життя з моїм братом з усією визначеністю можна назвати подорожжю. Сама ідея написання книги зародилася в мене близько 20-ти років тому. Книжка розповідатиме про Кліффа – про його досягнення, різноманітні події від моменту народження до смерті з точки зору його старшої сестри. Це справді виглядає як поїздка особисто з Кліффом».


Басист гурту «Metallica» Кліфф Бертон (Cliff Burton)