“Металістів” перетворили на “Цепелінів”

Гурт Металіка

Музиканти гурту «Metallica» провели фотосесію для журналу «Esquire», в якій виступили в образі (як ви думаєте, кого?..) своїх колег-рокерів «Led Zeppelin». Номер журналу з їхніми знімками з’явився в продажу в США наприкінці минулого року. Задум цієї фотосесії – показати, як молоді (ну, скажімо, відносно молоді 🙂 ) артисти зображують “монстрів року”, – ідеться в повідомленні на офіційному сайті гурту Металіка.

Як стверджують свідки зйомок, музиканти були в захваті від цієї ідеї… до початку сесії. Щойно ж почався сам процес перевтілення в “Цепелінів”, з’явилися неузгодженості. Ларс Ульріх кілька разів “спалахував” із вигуками «Чия ця чортова ідея?». До того ж, учасникам гурту десятки разів довелося грати класичну «Whole Lotta Love».

Втім, справа швидко налагодилася (професіонали все ж! 🙂 ). Після тривалих репетицій, музикантам Металіки вдалося-таки призвичаїтися відтворювати всі фірмові рухи «Led Zeppelin». Пізніше вони зізналися, що для цього довелося витратити чимало годин на перегляд концертних записів “Цепелінів”. Щоправда, результати своїх старань музикантів вразили і порадували.

«Приголомшливо! Я за останні десять років уже встиг забути що таке довге волосся!

– захоплюється Джеймс Гетфілд, одягнений у перуку Роберта Планта. –

Ця фотосесія вийшла найнезвичайнішою і найсмішнішою з усіх, які у нас коли-небудь були!»

Експертом, який стежив за тим, щоб жодна дрібниця не відрізнялася від оригіналу, став тур-менеджер Рекс, який багато років пропрацював з «Led Zeppelin».

Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

Кірк Гемметт (Kirk Hammett)