«Metallica» оголосила барабанщика, який замінить Ларса Ульріха у майбутньому європейському турне

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Як повідомляє Metal Underground, нещодавно «Metallica» в електронному листі, розісланому представникам преси, оголосила, що теперішній барабанщик гурту «Megadeth» Дірк Вербьорен (Dirk Verbeuren) тимчасово замінить Ларса Ульріха (Lars Ulrich) під час їх майбутнього європейського турне 2023 року. Ульріх не зможе приєднатися до туру і група попросила шанувальників і пресу поважати його особистий простір, не розкриваючи причину його відсутності.

Європейське турне є частиною світового турне «M72 World Tour» вокально-інструментального ансамблю «Metallica» на підтримку нового альбому «72 Seasons». Тур обіцяє унікальні враження для шанувальників, з двома ночами в кожному місті, різними сет-листами і групами підтримки на кожному концерті. Концепція “No Repeat Weekend” гарантує, що шанувальники, які відвідають обидва вечори, зможуть насолодитися різноманітними піснями Металіки.

На розігріві у європейській частині туру виступатимуть гурти «Architects» і «Mammoth WVH», а також «Five Finger Death Punch» і «Ice Nine Kills». На північноамериканській частині туру до Металіки приєднається «Pantera» та інші гурти. Поєднання цих груп підтримки і неперевершеної енергії «Metallica» гарантує незабутні враження для шанувальників.

Дати європейського турне «M72»:

  • 27 і 29 квітня 2023 року – Амстердам, Нідерланди, Johan Cruijff Arena
  • 17 та 19 травня 2023 року – Париж, Франція, Stade de France
  • 26 та 28 травня 2023 року – Гамбург, Німеччина, Volksparkstadion
  • 16 та 18 червня 2023 року – Гетеборг, Швеція, Ullevi Stadium

Хоча шанувальники з нетерпінням чекають на європейський тур і реліз «72 Seasons» 14 квітня 2023 року, подивимося, як вони відреагують на цю новину. Їм, ймовірно, буде цікаво побачити, як Дірк Вербьорен виступить з легендарним гуртом, і спробувати зрозуміти, як звучатиме «Metallica» без свого барабанщика.