Ларс Ульріх: «Ми завжди прокладали свій власний курс»

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

У новому інтерв’ю для видання «Los Angeles Times» барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) розповів про те, що він і його колеги по Металіці ніколи не дозволяють критиці фанатів впливати на їхні рішення, особливо коли справа стосується музичних питань.

«Ні, так було з самого початку»,

– сказав він.

«Коли ми починали, музика, яку ми грали, не вписувалася в те, що відбувалося на Сансет-Стріп [Sunset Strip] у 1982 році. Всі нас ігнорували. Коли на альбомі «Ride The Lightning» [у 1984 році] з’явився вступ до «Fade To Black», здійнялася ціла буря лайна про те, як ми посміли використати акустичну гітару на так званому треш-метал-альбомі. І так триває вже більше 40 років».


«Ми завжди прокладали свій власний курс»,

– пояснив Ларс Ульріх.

«Ми всі жили у світі, який не був прийнятий мейнстрімом. Ми всі просто шукали щось, до чого можна було б належати. Будучи єдиною дитиною, я не мав за що зачепитися. Так що участь у гурті, робота з Джеймсом [Гетфілдом], перебування на сцені з однодумцями, вигнанцями і невдахами дало мені відчуття приналежності і почуття ідентичності. Мій шлях назавжди буде пов’язаний зі шляхом Металіки. Це єдиний шлях, на якому я коли-небудь був».

 

Ульріх також розповів про участь гурту у прийдешньому фестивалі Power Trip, який відбудеться на цих вихідних у клубі Empire Polo Club в Індіо, штат Каліфорнія (Indio, California). Історичний триденний захід, який відбудеться 6, 7 і 8 жовтня 2023 року, об’єднає шість культових гуртів, які визначають гучну і потужну музику: «Guns N’ Roses» та «Iron Maiden» (п’ятниця, 6 жовтня), «AC/DC» та «Judas Priest» (субота, 7 жовтня) і «Metallica» та «Tool» (неділя, 8 жовтня).

«Ми любимо всі п’ять інших гуртів»,

– розповідає Ульріх.

«Вперше я побачив «AC/DC» у 1977 році в Копенгагені, а в 1991 році ми відправилися з ними в турне Європою. Я закохався у «Guns N’ Roses» через п’ять секунд після того, як вперше почув «Mr. Brownstone» на KNAC ще до виходу їхнього дебютного альбому [1987 року]. У 80-х ми грали концерти з «Iron Maiden». Ми грали з «Judas Priest». Ми грали концерти з «Tool» всюди. Очевидно, що «AC/DC», «Iron Maiden» і «Judas Priest» справили на нас величезний вплив. Ці три гурти є значною мірою причиною того, що ми захотіли зіграти у гурті. Так що зібрати всіх разом в одному просторі – це трохи надихає».


Раніше Металіка вже виступала на Empire Polo Grounds у 2011 році в рамках західноамериканської частини концертів «Великої четвірки» треш-металу («Big4»), в якій також брали участь «Anthrax», «Megadeth» і «Slayer».На сьогодні, «Metallica» завершила перший північноамериканський етап світового турне «M72» на підтримку нового альбому «72 Seasons» концертом 9 вересня 2023 року у Ґлендейлі, штат Аризона (Glendale, Arizona). Гурт відіграє на Power Trip перед тим, як «M72» продовжиться наступним «No Repeat Weekend», який відбудеться 3 і 5 листопада 2023 року у Dome at America’s Center в Сент-Луїсі, штат Міссурі (St. Louis, Missouri).