Гурт «Metallica» дарує шанувальникам шанс виграти унікальну гітару «Flying M»

Намагаючись зібрати гроші на добрі справи, учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» представили унікальну електрогітару «Flying M», яка буде розіграна у новій благодійній лотереї.

Кастомна модель, яка була представлена минулого тижня,  створена компаніями Highline Guitars та Inventables й пропонує новий погляд на торговельну марку «Flying V», яка належить фронтмену Металіки Джеймсу Гетфілду (James Hetfield).Корпус гітари складається з чорного дерева, червоного дерева і листів алюмінію, а на крилі з обох боків гітари викарбувано фірмову літеру “M”.

Ще більш незвично, що на відміну від оригінальної моделі «Flying M», яка надихнула на створення цього дизайну, «Flying M» оснащена власними хамбакерами EMG Кірка Гемметта (Kirk Hammett) і системою тремоло, натхненною Флойдом Роузом (Floyd Rose).

Фірмовий логотип Металіки можна побачити у вигляді інкрустації на дванадцятому ладу, а в комплекті також йде спеціальний кейс Hardcase. Крім того, шанувальникам буде приємно дізнатися, що всі учасники гурту також власноруч підписали гітару.

Flying M Guitar

Унікальна гітара була розроблена у співпраці з гуртом «Metallica» з метою збору коштів для їхнього фонду «All Within My Hands». Кошти, зібрані цією некомерційною організацією, будуть передані ініціативі Metallica Scholars – програмі підтримки місцевих коледжів.

Участь у лотереї безкоштовна, проте заохочуються пожертви у розмірі від $10 до $500 – вся сума піде на благодійність.

Розіграш, який наразі триває, завершиться 15 березня, і того ж дня буде оголошено переможця, який отримає «Flying V». За даними Fandiem, який проводить розіграш, орієнтовна роздрібна вартість гітари, про яку йде мова, становить $10 000. Втім, підписи учасників гурту, ймовірно, ще більше збільшили цю вартість.

«Це ваш єдиний шанс отримати в свої руки гітару «Flying V» з автографами учасників Металіки і водночас зробити добру справу. Все, що вам потрібно зробити – це зробити пожертву, щоб перемогти, і ви зможете забрати додому унікальний інструмент, який стане перлиною будь-якої колекції».

Додаткову інформацію про пожертви, донати та гітару «Flying V» можна знайти на сайті Fandiem.