Перше “живе” виконання пісні «Lux Æterna» гурту «Metallica». Відео

Гурт «Metallica»

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» вперше виконали свій новий сингл «Lux Æterna» наживо на благодійному концерті «Helping Hands Concert & Auction», який пройшов у Microsoft Theater в Лос-Анджелесі 16 грудня 2022 року.

Вечір, який провів Джиммі Кіммел (Jimmy Kimmel), включав виступ гурту «Greta Van Fleet», а також виступи низки почесних та спеціальних гостей, перш ніж Металіка нарешті вийшла на сцену, щоб завершити вечір.

Під час свого виступу Metallica вперше наживо виконала свій новий сингл «Lux Æterna». Відео з виступу, зняте фанатами, можна переглянути нижче. 

«Lux Æterna» – перший сингл з прийдешнього дванадцятого студійного альбому гурту «Metallica» з назвою «72 Seasons», реліз якого відбудеться 14 квітня 2023 року на власному лейблі гурту «Blackened Recordings». Продюсований Грегом Фідельманом спільно з Джеймсом Гетфілдом і Ларсом Ульріхом, 12-трековий «72 Seasons» тривалістю понад 77 хвилин стане першою повноформатною збіркою нового матеріалу Металіки з моменту виходу «Hardwired…To Self-Destruct» у 2016 році.