«Metallica» оголосила стрімінг-партнера для благодійного концерту «Helping Hands» у 2022 році

Гурт «Metallica» продовжує залишатися одним з найбільш філантропічних гуртів у музиці. Днями вони об’явили про проведення щорічного концерту та аукціону «Руки допомоги» («Helping Hands») у 2022 році.

Це вже третій рік проведення спеціального шоу, яке щорічно збирає кошти для благодійного фонду Металіки «Все в моїх руках» («All Within My Hands»), які, в свою чергу, використовуються в різних сферах – від допомоги продовольчим банкам до надання стипендій та допомоги в наданні критично важливих місцевих послуг.

«Ми раді оголосити дату нашого третього концерту та аукціону Helping Hands Concert & Auction і запрошуємо вас приєднатися до нас в Лос-Анджелесі 16 грудня 2022 року на дуже особливе шоу на користь фонду All Within My Hands. Минуло кілька років з тих пір, як ми особисто спілкувалися для цієї унікальної події, тому ми хочемо потрапити до вашого календаря вже зараз»,

– заявили учасники групи.

«Ми раді поділитися з вами усіма дивовижними речами, яких досягнув Фонд, і ми натхненні дивитися в майбутнє. Звичайно ж, ми завершимо все це цілою ніччю живої музики!».

Місце та дата проведення концерту вже визначені. «Helping Hands» відбудеться у Microsoft Theater в центрі Лос-Анджелеса у Південній Каліфорнії. Інформацію про квитки можна знайти тут.

Учасники гурту Metallica уклали партнерську угоду з Paramount+ для трансляції цьогорічного концерту «Helping Hands». Спеціальну трансляцію вестиме Джиммі Кіммел (Jimmy Kimmel). Трансляція вийде в ефір 16 грудня 2022 року о 17:30 за тихоокеанським часом на телеканалі Paramount+. Трансляція також відбудеться на телеканалі Pluto та на YouTube-каналі MTV. Разом з гуртом Металіка виступить гурт Ґрета Ван Фліт (Greta Van Fleet).

«Metallica» оголосила стрімінг-партнера для благодійного концерту «Helping Hands» у 2022 році