Джейсон Ньюстед представив свій новий акустичний проект «Would And Steal»

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted)

Колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted), який так раптово зник із соціальних мереж у вересні 2014 року та згорнув усі свої проекти й припинив виступи, знову з’явився в інформаційному полі.

22 липня 2016 року Джейсон представив публіці свій новий музичний акустичний проект із назвою «Would And Steal». Дещо пізніше в інтерв’ю він розповів подробиці про таке своє рішення.

«Після 30 років важкої музики і подорожей світом – а я обігнув земну кулю 5,5 разів і побував у 55 країнах – я вже підкорив свою вершину, і більше мені нікуди і нема чого лізти. Я був музикантом гурту Металіка, нас ввели в Зал Слави Рок-Н-Ролу, і було багато чого ще – все, що можна було зробити в цій музиці, я зробив. Тепер прийшла черга когось іншого.

Особисто я вже не можу грати, як «Slipknot» – ці хлопці важчі та швидші, ніж я міг би собі навіть уявити. Однак є й інша музика – та, що я можу грати, і та, якою б я хотів займатися до кінця своїх днів. Зав’язати і не грати взагалі я не можу. Я просто звихнуся. Чесне слово, не перебільшую. Це знає кожен, хто зі мною знайомий. А оскільки зараз я збираюся працювати в такому ось ключі, буде шанс познайомитися з більшою кількістю різних людей.

Таку музику можуть слухати всі – від чотирьох років до, напевно, дев’яноста чотирьох. Слухати й отримувати від неї задоволення. Адже… хіба можна не любити, скажімо, Джонні Кеша? Як може не подобатися «Will The Circle Be Unbroken?» Ви просто зобов’язані любити такі речі, американську музику такого роду.

Моє ставлення до музики завжди буде однаковим. Я викладаюся повністю, чи то метал, чи акустика. Можна було б непогано заробити на цьому, користуючись своїм ім’ям і сказати: “Дивіться-но на мене. Он він я! Зацініть мою музику!” або позмагатися з ким-небудь, але мені це більше не цікаво. Ми працюємо у студії і ділимося з іншими, і якщо вони хочуть поділитися цією музикою з ким-небудь іншим – чудово. А якщо хочуть слухати один метал – прапор їм у руки. Я виконую акустику, і мені це подобається. Кожен має право вирішувати сам, що йому слухати і чим займатися».

А подивитися дебютне шоу проекту «Would And Steal» ви можете нижче або безпосередньо в мережі Facebook.


The debut show of «Would And Steal» project by Jason Newsted: