Гурт «Metallica» визнано найбільш затребуваним у світі

Стримінговий сервіс Spotify назвав гурт «Metallica» найбільш затребуваним гуртом у світі. Такі результати Spotify оприлюднив за підсумками аналізу кількості прослуховувань усіх композицій.

Гурт «Metallica» став найпопулярнішим метал-гуртом із 7 мільйонами регулярних слухачів на місяць. Головний хіт Металіки на сайті сервісу Spotify – пісня «Enter Sandman» – набрала 108 мільйонів прослуховувань. Водночас пісні гурту Металіка у своїх плейлистах мають близько 15 мільйонів користувачів сервісу.

У 2012 році учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» зробили доступними для прослуховування через сервіс Spotify усі свої студійні альбоми, а також різноманітні живі виступи (live material), сингли, ремікси та різноманітні колаборації (collaborations). Це був вагомий крок для гурту, оскільки Шон Паркер (Sean Parker) обіймав на той час посаду в сервісі Spotify. А відомий він як один із засновників сервісу Naspter, судовою тяганиною з яким 16 років тому займався гурт Металіка стосовно нелегального обміну музикою.

Оголошуючи угоду з сервісом Spotify, гурт «Metallica» випустив заяву, в якій йшлося:

«Ми дуже пишаємося тим, щоб стати частиною Spotify, який не тільки має найбільший список треків, а й тому, що це, безумовно, найкращий потоковий сервіс».