Ще однією Металікою у світі стало більше

Ще однією Металікою у світі стало більше

У вокально-інструментального ансамблю Metallica з’явилася юна “тезка” у Швеції: сімейна пара з міста Кунгельв (Kungälvs), що на заході країни, подарувала таке ім’я своїй новонародженій доньці. Чи повідомлені про це музиканти Металіки, не повідомляється. Однак будемо сподіватися, що Ларс Ульріх і компанія скоріше порадіють такому повороту справ, ніж подаватимуть до суду за свавільне використання їхнього бренду.

Справедливості заради варто визнати, що процес реєстрації незвичайного імені не обійшовся без проблем. Уперше звернувшись до магістратури міста, батьки немовляти отримали дозвіл назвати свою доньку Металікою, паралельно дізнавшись при цьому, що у Швеції вже є мешканка з таким ім’ям. Однак коли справа дійшла до оформлення паперів, чиновники відступилися, мотивуючи свою відмову тим, що ім’я є власністю відомого на весь світ гурту, а тому його не можна використовувати в особистих цілях.

Батьки дівчинки подали апеляцію в окружний суд і виграли справу. Єдине, що викликало побоювання у судових засідателів – те, що маленька Металіка, коли виросте, може відчувати дискомфорт від такого імені. Ну а це вже завдання батьків – зробити так, щоб музика Metallica викликала в дитини тільки позитивні емоції.