Гурт «Metallica» отримав премію Polar Music

Гурт «Metallica» отримав премію Polar Music 2018 року

14 червня 2018 року в Стокгольмі учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» отримали премію Polar Music за 2018 рік. Король Швеції Карл ХVI Густав особисто вручав нагороди в Гранд готелі Стокгольма.

Нагороду вручають за “прославляння музики у всіх її формах” і “знищення музичних кордонів, об’єднання людей з різних музичних світів”. Крім Металіки, премію також отримав Афганський національний інститут музики (АНІМ).

Гурт «Metallica» на церемонії представляли барабанщик Ларс Ульріх (Lars Ulrich) і бас-гітарист Роберт Трухільйо (Robert Trujillo). Ось, як прокоментував Ларс Ульріх цю подію:

«Отримати цю премію – просто фантастика. Ми опинилися в унікальній компанії, це важливе підтвердження всього, що «Metallica» зробила за останні 35 років. Водночас схоже, що ми перебуваємо на вершині, і попереду ще багато хороших років».

 

Свій вибір щодо «Metallica» журі пояснило тим, що з часів Вагнера ще ніхто не створював музику, яка була б такою фізичною, лютою і одночасно доступною.

На церемонії на честь нових лауреатів виступило безліч артистів, зокрема переможець Євробачення 2012 року співачка Loreen, барабанщик гуртів Scorpions і Motörhead Міккі Ді (Mikkey Dee), а також гурти Ghost і Candlemas, які виконали декілька кавер-версій пісень гурту «Metallica».

 

Ghost, Candlemass, Vargas & Lagola – Enter Sandman (Metallica cover):

 

Loney Dear – No Leaf Clover/Wherever I May Roam (Metallica cover):

 

Loreen – Nothing Else Matters (Metallica cover):

 

Moneybrother – Seek & Destroy (Metallica cover):

 

Tuva Syvertsen – One (Metallica cover):

 

Dennis Lyxzén and Mikkey Dee – Whiplash (Metallica cover):