Джеймс Гетфілд: “Ми розуміємо, що не у всіх гуртів музична кар’єра схожа на нашу”

Фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield)

Перед виступом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» на фестивалі Lollapalooza Brasil 25 березня 2017 року, фронтмен гурту Джеймс Гетфілд (James Hetfield) був проінтерв’юйований для бразильського телебачення. Джеймса запитали, чи є виступ перед бразильською публікою для нього особливим.

«Звичайно ж так. Я лише людина, яка створює мистецтво, і коли інші беруть твоє дітище і сприймають серцем та відчувають з ним зв’язок, це дає додаткові відчуття приналежності, відчуття дому, зв’язку, сім’ї. Тож Бразилія – безумовно одне з тих місць, де живуть найбільш фанатичні слухачі, і природно, нам подобається приїжджати сюди і виступати для них».

Гетфілд також торкнувся теми довголіття гурту і того, наскільки створення нової музики дає змогу залишатися важкому жанру актуальним:

«Що стосується нас, то ми дослідники, й ми прекрасно розуміємо, що у більшості гуртів музична кар’єра не схожа на нашу – а ми в справі вже 36 років – і випуск нового альбому так само важливий, як і всі решта наших дисків. Це благословення, тут навіть не може бути іншої думки. Ми робимо все від себе залежне, і це все, що ми можемо робити в подібній ситуації. І в підсумку ми створюємо і граємо такі пісні, які самі хотіли б чути».