Дейв Мастейн хоче знову писати пісні з Джеймсом Гетфілдом і вважає, що є “велика ймовірність” того, що це станеться

Дейв Мастейн (Dave Mustaine) і Джеймс Гетфілд (James Hetfield)

Лідер гурту «Megadeth» Дейв Мастейн (Dave Mustaine) несподівано припустив, що він не тільки хотів би знову писати пісні з фронтменом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймсом Гетфілдом (James Hetfield), але й відчуває, що у нього є всі шанси на те, що це може статися в майбутньому.

У розмові з VWMusic легенда треш-металу, який покинув гурт Металіка за сумнозвісних обставин у 1983 році, обговорив своє довголіття на метал-сцені, перш ніж зробити приголомшливе одкровення про те, що частиною його нескінченного драйву як артиста є надія на те, що він і його колишній колега по групі одного разу знову зможуть попрацювати разом.

«Мені доводиться думати, що моє довголіття може бути просто впертістю,

– зазначає він.

Я потай сподівався, що настане день, коли ми з Джеймсом [Гетфілдом] знову зможемо писати разом. Я думаю, що світ дійсно хоче, щоб ми це зробили, і я думаю, що є досить велика ймовірність того, що це станеться в майбутньому. Я думаю, що цілком можливо, що одного разу Джеймс прийде до тями і ми з ним знову зможемо зробити щось разом. Гадаю, це одна з тих речей, які завжди змушували мене рухатись вперед. Я думаю, що це було б добре для Megadeth, і для Metallica це теж могло б бути чудово».

Мастейн продовжує:

«Що стосується довголіття, то деякі люди називають мене “вічним засранцем”. Я пам’ятаю, як вперше почув це і подумав: “Вау, це звучить як назва альбому Kid Rock”. Але я розумію це, тому що коли ти не хочеш здаватися, саме тоді багато людей можуть почати черпати з тебе силу. І серед моїх друзів було багато таких же сильних хлопців, але час від часу їм потрібен хтось, до кого вони можуть звернутися. Це міцні, незалежні хлопці, але вони кажуть: “Дейве, мені потрібна порада”, або “Мені потрібен хтось, хто міг би допомогти”. І справа в тому, що багато людей неправильно це розуміють – в цьому немає нічого поганого; я роблю це постійно».

Нещодавно Мастейн обговорив свої відносини з Джеймсом Гетфілдом в зовсім іншому світлі, згадавши той випадок, коли він вдарив фронтмена Metallica за те, що той вдарив його собаку, назвавши це “дурним” вчинком.

«Це був дурний вчинок, що я зробив, взявши свою собаку на тренування,

– сказав Мастейн в інтерв’ю Revolver, –

і ще більш дурним було вдарити [Джеймса]. Я дуже поважаю його і поважаю його гру. І я сподіваюся, що він знає, що є багато людей, таких як я, яким він подобається як особистість, і яким абсолютно наплювати на те, що він грає в Металіці».