Вокаліст гурту «Body Count» Ice-T про виступ гурту «Metallica» з Lady Gaga

Вокаліст гурту «Body Count» Ice-T про виступ гурту «Metallica» з Lady Gaga

Вокаліст Лос-Анджелеського хеві-металевого гурту «Body Count» Ice-T у програмі «The Countdown», яку транслюють на радіо «SiriusXM Rush», висловив свою думку стосовно нещодавнього спільного виступу учасників вокально-інструментального ансамблю «Metallica» та Lady Gaga на церемонії Греммі:

«Так для мене в цьому немає нічого поганого. У мене є претензії до персони, яка оголошувала: “Вони виграли багато Греммі…”, і потім вони забувають сказати, і вони кажуть “Lady Gaga”.

Я обурився: “Металіка. Ти забула…” І потім у Джеймса (James Hetfield) не працює мікрофон… “Ну окей…” Але вони профі, вони впоралися.

Що стосується Lady Gaga, то вона ділова. Знаєте, я вважаю, що артисти поважають справжніх артистів, і я вважаю, що вона давно все довела. Звісно, коли вона тільки з’явилася, всі подумали: “О, це все рекламний трюк”, але вона набагато вища за це. Вона ділова. Мені пощастило, я зустрічався з нею кілька разів. Вона мила дівчина, вона мила леді. Тож благослови її Бог. Я вважаю, що це було кльово. І вважаю, що Металіка вчинила кльово, коли вирішили це зробити. Розумієте, до чого я?»