Кірк Гемметт: «Для нас було важливо створити найкращий альбом, на який ми тільки здатні»

Інтерв'ю гітариста гурту "Metallica" Кірка Гемметта (Kirk Hammett)

Журналіст каліфорнійського комерційного телевізійного каналу KTLA-TV Даг Колк (Doug Kolk) взяв інтерв’ю у гітариста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірка Гемметта (Kirk Hammett). Кілька відповідей Гемметта ми представляємо вам нижче.


Наскільки важливо було для Металіки повернутися до свого треш-металевого коріння на альбомі «Hardwired… To Self-Destruct».

«Знаєте, для нас було важливо створити найкращий альбом, на який ми тільки здатні. І чи вийшов він таким, яким ви його описуєте, чи має власний стиль… У тому сенсі, що ми просто намагаємося створити найкращий альбом, на який здатні, і докладаємо всіх зусиль, працюючи в поті чола, вкладаємо в нього все, що можемо, щоб надати людям документальне свідоцтво про те, якими є наші помисли в музичному та творчому плані на цей час».Про статус гурту «Metallica» як єдиного хеві-металевого гурту, який зумів домогтися успіху в цьому напрямі, не втративши своїх найлояльніших фанів.

«Я не знаю, як у нас це вийшло [сміється], але ми домоглися цього, і я дуже вдячний за це. У певний момент люди, грубо кажучи, перелазили через паркан, щоб подивитися на нас, замість того, щоб перелізти через паркан, щоб піти до інших. І ми вважаємо, що нам дуже пощастило, що сталося щось подібне, а не інше, через що могло бути не комфортно тощо. Але, знаєте, я радий, що ми можемо налагодити контакт із якомога більшою кількістю людей завдяки нашій музиці – без лейблів, поза жанрами – просто ґрунтуючись на щирих людських емоціях і комунікабельності, і я радий, що ми можемо займатися цим у таких масштабах».