Ларс Ульріх: «Потрібно прийняти той факт, що ніхто не знає, в якому напрямку рухається музична індустрія»

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Під час проведення фестивалю «Global Citizen», що пройшов у Нью-Йорку 24 вересня 2016 року, Кріс Хейз (Chris Hayes) – журналіст каналу MSNBC – проінтерв’ював барабанщика вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларса Ульріха (Lars Ulrich) для передачі «All In». Серед іншого, Ларса запитали, що з того, про що Ларс думав у 2000 році, відбулося, а що ні.

Ларс Ульріх відповів:

«Я вважаю, що потрібно прийняти той факт, що ніхто по-справжньому не знає, в якому напрямку все рухається, тому можлива безліч імпульсивних вчинків. Це як перебувати у потязі, що рухається, про який невідомо, куди він прямує, проте ти всіма силами намагаєшся спрямувати його на максимально вигідний для себе шлях, чудово усвідомлюючи, що тебе може занести зовсім в інше місце, про яке ти навіть не маєш жодного уявлення.

Музичний бізнес або те, що від нього залишилося, очевидно, дуже… Він схожий зараз на Дикий Захід. П’ятнадцять років тому, коли ти випускав платівку, був чіткий шлях, яким усе йшло. А зараз ти просто використовуєш усі можливості, які принесуть тобі користь. Ми зараз у процесі випуску нового диска, і ми робимо все, що вважаємо правильним. Немає ніякого чіткого плану, як усе має бути».