День з Металікою за $23000

Металіка

Минулого вікенду відбувся благодійний аукціон, який було організовано та проведено на веб-ресурсі Ebay учасниками вокально-інструментального ансамблю «Metallica». Розігрувався вельми своєрідний лот, що не містить у собі жодної матеріальної цінності.

У $23000 було оцінено час «Metallica», а саме – один робочий день. Й саме стільки грошей пішло на рахунок благодійного трасту T.J. Martell Foundation.

Тепер щасливчик, який заплатив цю суму, зможе провести з командою та їхнім продюсером Бобом Роком (Bob Rock) цілий день. А це означає – бути присутнім при роботі в їх власній студії в Сан-Франциско і пообідати з великим музикантами. Щедрий везунчик матиме можливість поспостерігати за процесом запису першого оригінального матеріалу Металіки за шість років. Загалом, розповісти йому буде що.

На додачу до всього, в лот входять оплата проїзду, проживання в готелі та оренди машини. Здається, що для справжнього шанувальника гурту «Metallica» $23000 за таке щастя – просто вдача! У разі, якщо він не заклав за ці гроші свій будинок…