Ларс Ульріх про новий альбом гурту «Metallica»: «У червні будемо думати що з усім цим робити»

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) дав інтерв’ю для видання «Metal Forces» і розповів деякі нові факти щодо прогресу у створенні десятого, досі не названого, повноцінного студійного альбому гурту Металіка.

«Ми рухаємося до закінчення творчого музичного процесу і починаємо думати про те, як ми повинні будемо представити цей альбом всесвіту. Найімовірніше, в червні ми зберемося і будемо думати, що нам тепер робити з усім цим; як ми будемо його (альбом) називати і що на ньому буде».

Учасники гурту Металіка записуються в студії у своїй штаб-квартирі в Сан-Рафаелі, штат Каліфорнія (Metallica HQ in San Rafael, California) разом із Грегом Фідельманом (Greg Fidelman), який був звукорежисером альбому «Death Magnetic» – останнього альбому гурту, що вийшов у вересні 2008 року.

«Грег Фідельман працює по 24 години на добу і 7 днів на тиждень з минулого літа над цим альбомом»,

 – каже Ульріх.

«Він робить шалено велику роботу, вкладаючи душу і серце, кожну вільну хвилину свого часу допомагаючи нам довести роботу над цим альбомом до завершення».

Ларс також сподівається, що новий альбом вийде в 2016 році, але не гарантує цього.

«Якщо альбом не вийде цього року, то це буде не тому, що він не готовий. Це може статися тому, що буде якась космічна причина, що буде краще його притримати до наступного року. Але сам альбом буде готовий цього літа».