Гурти синів Джеймса Гетфілда та Роберта Трухільйо відправляються у спільне турне

Спільний тур «Reconquest Tour» гуртів «Bastardane» і «OTTTO»

Сини двох учасників вокально-інструментального ансамблю «Metallica» відправляються в спільне турне разом зі своїми гуртами. Про це оголосили гурти «OTTTO» (гурт Тая Трухільйо (Tye Trujillo) та «Bastardane» (гурт Кастора Гетфілда (Castor Hetfield).

Тур, який отримав назву «Reconquest Tour», пройде через всю Північну Америку з 2 серпня до 6 вересня 2024 року. Всього заплановано 24 виступи.

Повідомлення про спільний тур гуртів «Bastardane» і «OTTTO» також було розміщено на офіційному сайті гурту Металіка. Цікаво, що чотири з запланованих шоу відбудуться по суботах між виступами Металіки у США та Канаді під час так званих «M72 Takeover Events». Яки аналогічні подіям під час туру 2023 року з назвою «M72 2023 Weekend Takeovers».

Під час цього туру «OTTTO» дебютує зі своїм новим вокалістом Тіто Дутта (Tito Dutta), а «Bastardane» зіграють пісні з нещодавно випущеного альбому «Catatonic Symphony».

Дутта додає свіжої динаміки лос-анджелеському тріо «OTTTO», яке працює над новою музикою разом зі співачкою індійського походження.

«Це інтригуюча і нова фундаментальна віха в розвитку «OTTTO»,

– коментує приєднання Дутти Тай Трухільйо (Tye Trujillo).

Дебютний альбом гурту «OTTTO» з назвою «Life Is A Game» вийшов навесні 2023 року.


Новий альбом гурту «Bastardane» з назвою «Catatonic Symphony» складається з 16 треків, розтягнутих на 77 хвилин, і демонструє еволюцію лос-анджелеського гурту з моменту виходу їх дебютного альбому «Is This Rage?» у 2022 році.

Говорячи про новий альбом гурту, Кастор Гетфілд (Castor Hetfield) розхвалив 16 треків, які увійшли до нового альбому.

«Нові пісні на «Catatonic Symphony» – це щось надзвичайне. Ми вклали багато душі в альбом і не можемо дочекатися, коли вирушимо в дорогу і зіграємо його наживо».

 


P.S. Можливо, наступного разу до «Bastardane» і «OTTTO» приєднається третій гурт – «Taipei Houston» за участю синів Ларса Ульріха (Lars Ulrich): Лейна (Layne Ulrich) і Майлза (Myles Ulrich).