Тай Трухільйо розмірковує про те, як важко бути сином Роберта Трухільйо

Тай Трухільйо (Tye Trujillo) і його батько Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

Тай Трухільйо (Tye Trujillo), як і його батько Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) (басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica»), прокладає власний шлях у музичній індустрії як басист гурту «OTTTO». Однак, бути сином відомого музиканта не позбавлене певних викликів. У нещодавньому інтерв’ю для видання «Kerrang!», Тай розповів про тиск, з яким він стикається, і про те, як йому вдається його долати.

Ведучи розмову з журналістом, Тай не ухилявся від визнання очікувань, які пов’язані з його прізвищем. У світі, де до дітей знаменитостей часто висувають підвищені вимоги, Тай розповів, що відчуває на собі очікування громадськості, яка прагне побачити, чи зможе він досягти або навіть перевершити досягнення свого батька. Вочевидь, тягар очікувань – це те, з чим він бореться, продовжуючи розвивати власну музичну ідентичність.

Але Тай показав, що знайшов спосіб впоратися з цим тиском. Його підхід простий, але потужний: зосередитися на тому, щоб викластися на повну і намагатися не залежати від думок інших. Замість того, щоб зациклюватися на тому, що інші можуть подумати або сказати, Тай сказав, що він зосереджується на відточуванні своїх навичок і залишається вірним мистецькому баченню свого гурту. Він стверджує, що такий підхід не тільки допомагає йому справлятися з потенційними стресами, але й гарантує, що він і його гурт залишаться на обраному шляху.

Ось що сказав Тай Трухільйо:

«Тиск, безумовно, існує. Люди очікують, що ти будеш хорошим. Щоб впоратися з цим, я намагаюся бути найкращим, наскільки це можливо, але я також намагаюся не думати про це занадто багато і не дозволяти цьому впливати на мене або на гурт. І на те, в якому напрямку ми хочемо рухатися».


Чергову порцію підвищеної уваги Тай отримав після свого чудового гітарного виконання пісні «Master Of Puppets» гурту «Metallica» для популярного серіалу «Дивні дива» («Stranger Things»). Однак він не збирається спочивати на лаврах. Як учасник гурту «OTTTO», він сповнений рішучості створити власну унікальну музичну подорож. Останній альбом гурту «OTTTO» з назвою «Life Is A Game», який вийшов 24 березня 2023 року, є яскравим свідченням цього прагнення.