Роберт Трухільйо: «Оззі для мене богоподібний, він недоторканний»

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

Під час проведення фестивалю Lollapalooza в Чикаго минулими вихідними, басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) був проінтерв’юйований журналістами радіостанції “107.7 The Bone” із Сан-Франциско, штат Каліфорнія (San Francisco, CA).

Відповідаючи на запитання звідки у Трухільйо з’явилася відома “краб’яча хода” (“crab walk”), Роберт відповів:

«Це прийшло від Оззі (Ozzy Osbourne, фронтмен «Black Sabbath»). Я був у турі… Було перше або друге шоу… Гадаю, це друге шоу, яке я коли-небудь із ним робив, подія відбувалася в Лас-Вегасі 1996 року. Я пам’ятаю… Ми грали «Sweet Leaf» Black Sabbath, він ішов і в хорошому сенсі кидав нам виклик по-різному, з рухами на сцені тощо. Так що я просто почав робити ці дивні рухи, які люди стали називати “краб’ячою ходою”. Я “кинув” її Оззі, він робив зі мною і сміявся. Було так весело. І ми робили відтоді… Але вже не разом. Сподіваюся, він усе ще не забуває рухів. Не знаю».

 

Щодо того, як взагалі грати в групі з Оззі Осборном, Трухільйо сказав:

«Грати з Оззі – мрія, що збулася. Ми всі виросли на «Black Sabbath». Я думаю, це ні для кого не секрет. Будь-хто з нас, будь-хто з усіх членів гурту, в яких я коли-небудь був або де-небудь працював. Я все ще граю пісні «Black Sabbath». Я джемував із моїми приятелями з «Mass Mental» і ми грали «War Pigs». Ми грали «Fairies Wear Boots» і ми любимо цю людину, скажу вам. Sabbath – одна з найкращих груп за всю історію музики. І причина в тому, що тут і грув, і фанк, і хеві, дуже багато чудових змін, завихрень і поворотів. Це можуть бути швидкі або просто красиві, повільні, потужні рифи. І мелодії, що справді дуже важливо, теж дуже красиві. Грати з ними було мрією. Я був у “паті-бендах” на початку 80-х, ми грали пісні Sabbath, Оззі, а також Rush, Van Halen і все в такому дусі. Граючи з ним, було як “Оце так! Невже все реально?”. Оззі для мене богоподібний, він недоторканний».