Міланд Петроцца («Kreator») про «Metallica»: «Мені не вистачає їхнього бунтарського духу»

В одному з нещодавніх інтерв’ю, лідер гурту «Kreator» Міланд “Мілле” Петроцца (Miland “Mille” Petrozza) розповів про свою любов до ранньої Металіки та надії на новий реліз Джеймса Гетфілда співтовариші:

«Я дуже хочу, щоб «Metallica» випустили альбом, який зірвав би всім дах. Минулий був не дуже, але був кращим, ніж той, що був до нього.

На ньому була одна пісня, яка мене зачепила, вона звучала як… Балада, схожа на речі «Led Zeppelin», – чудова пісня. Мені дуже не подобається звучання їхнього останнього альбому. Гітара звучить дуже блідо. І я вважаю, що винен у цьому Грег (Грег Фідельман (Greg Fidelman), він хреново підібрав гітарний тон. Він вибрав цей дивний недисторшований тон, який, можливо, підійшов би для рок-гуртів або ще когось, але не для Металіки. Він звучить так, ніби хтось вимкнув педаль «Tube Screamer», розумієте?»


Міланд Петроцца також зауважив, що розчарований не лише музикою:

«Щодо Металіки, то мені бракує їхніх текстів, мені бракує їхніх пісень-історій, бракує політичного напруження, розумієте? Мені не вистачає їхнього бунтарського духу, назвемо це так.

Це один із моїх улюблених гуртів, на яких я рівнявся і думав: “Так, так, саме так, вони мають рацію”. Вони такі правдиві у своїх текстах. Подивіться на те, як вони говорили про те, що думають з приводу того чи іншого питання, а зараз мені це більше не цікаво. Це так дивно».


Лідер гурту «Kreator» Міланд "Мілле" Петроцца (Miland "Mille" Petrozza)