Гурт «Metallica» відновлює серію щотижневих трансляцій живих архівних концертів «Wherever We May Roam»

Гурт «Metallica» відновлює серію щотижневих трансляцій живих архівних концертів «Wherever We May Roam»

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» повертають свій щотижневий стрімінговий проект «Wherever We May Roam».

«За допомогою архівістів The Metallica Black Box наші друзі з nugs.net повертають серію прямих трансляцій «Wherever We May Roam» річної давності»,

– написали музиканти в електронному листі, відправленому шанувальникам 6 січня 2023 року.

В рамках цього проекту, гурт Металіка буде транслювати на сайті nugs.net по неділях і понеділках з 08 січня 2023 року по 06 лютого 2023 року живі виступи концертів 1991-1993 років зі своїх архівів.

«Десять рідкісних виступів з епохи «Чорного альбому» будуть транслюватися в прямому ефірі безкоштовно для передплатників nugs.net протягом наступних п’яти тижнів, а згодом будуть доступні за запитом.

Якщо ви пам’ятаєте ці шоу, ви знаєте, що це не ті відшліфовані постановки, які ви знайдете сьогодні. Ці кадри стандартної чіткості зняті на касети Betacam з періодичним відключенням камери, а аудіо – прямо зі звукового пульта. Але ці шоу вже не просто капсула часу з 90-х; вони отримали деякі сучасні оновлення, включаючи новий, розширений монтаж та мастеринг звуку від Рубена Коена (Reuben Cohen) з Lurssen Mastering.

Не маєте підписки на nugs.net? Зараз ідеальний час, щоб розпочати 7-денну безкоштовну пробну версію! На додаток до цих десяти архівних шоу, передплатники мають доступ до професійно зведеного аудіо з майже 700 інших шоу та понад 50 повноцінних відео з концертів, що транслюються за запитом. Ви також зможете взяти участь у конкурсі, який проводить сайт nugs.net».


Більш детальний розклад трансляцій ви можете подивитися у повідомленні Металіки, яке вони розмістили в своєму акаунті в Instagram.