Гурт «Metallica» виступив із Lady Gaga на церемонії Grammy 2017 року. Відео

Гурт «Metallica» виступив із Lady Gaga на церемонії Grammy 2017 року

12 лютого 2017 року в Лос-Анджелесі, США, відбулася 59-та церемонія вручення нагород музичної премії Grammy 2017 за різні заслуги на музичних теренах у 2016 році.

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» деякий час тому анонсували свою появу на цій церемонії Grammy, а також свій спільний виступ зі співачкою Lady Gaga. Однак усе склалося не так, як напевно хотілося б учасникам гурту Металіка.

Американська акторка Лаверна Кокс, яка мала представити спільний виступ Металіки та співачки Леді Ґаґи, забула згадати гурт «Metallica» під час оголошення. А під час самого виконання пісні «Moth Into Flame» у фронтмена гурту Джеймса Гетфілда (James Hetfield) відключився мікрофон.

У Lady Gaga ж усе складалося непогано. Вона була надзвичайно емоційною та енергійною, в якийсь момент вона навіть стрибнула в натовп людей, що стояли біля сцени, що ви можете побачити на відео, представленому нижче.
Також доступне відео з репетиції цієї події.

 

На додачу Леді Ґаґа виклала у власному профілі в Instagram фотографію свого нового татуювання та фото з учасниками гурту «Metallica»…

 
Переглянути цей допис в Instagram
 

Допис, поширений Lady Gaga (@ladygaga)

 
Переглянути цей допис в Instagram
 

Допис, поширений Lady Gaga (@ladygaga)