Гурт «Metallica» оприлюднив відео кавер-версії пісні «Borderline» гурту «Thin Lizzy» з концерту «Helping Hands» 2022 року

Гурт «Metallica» на концерті «Helping Hands» 2022 року

Якщо ви якимось чином пропустили перегляд трансляції благодійного шоу «All Within My Hands» 2022 року гурту Металіка та фонду «Helping Hands», то учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» припасли для вас один з особливих моментів. Під час свого виступу вони дебютували з новою кавер-версією пісні, взявши пісню «Borderline» гурту «Thin Lizzy» в якості одного з особливих номерів вечора.

Шанувальники Металіки вже знайомі з кавером на пісню «Whiskey in the Jar» гурту «Thin Lizzy», оскільки вона стала однією з найпопулярніших кавер-версій гурту, але Джеймс Гетфілд та гурт виконали й іншу пісню. Блюзовий номер продемонстрував досвідчений вокал співака та його гру на акустичній гітарі, в якій відчувалося, що Гетфілд вкладає душу в кожне слово.

Для тих, хто не знає, згадана пісня про те, як зіпсувалися стосунки. Гетфілд, який зараз переживає власне розлучення, безумовно, повинен відчувати певний зв’язок із цією піснею, оскільки він особливо подякував Філу Лайнотту (Philip Parris Lynott) за те, що той “написав цю пісню про моє життя”.

Під час виконання на сцені до гурту приєднався Аві Вінокур (Avi Vinocur) з гурту «Goodnight, Texas», який грав на акустичній гітарі, а також виконував бек-вокал. Виступ відбувся у рамках акустичної частини сету, яка також включала «Blackened», «The Unforgiven», кавер на пісню «It’s Killing Me» гурту «UFO» та вищезгадану «Whiskey in the Jar».


Metallica – Borderline (Los Angeles, CA – December 16, 2022) (MetOnTour Edit):