Пісня «Enter Sandman» гурту «Metallica» подолала позначку в один мільярд прослуховувань на Spotify

Гурт Металіка

Пісня «Enter Sandman» вокально-інструментального ансамблю «Metallica» стала новою метал-піснею, яка подолала позначку в один мільярд прослуховувань на Spotify.

Пісня 1991 року, яка стала головним синглом альбому «Metallica» (також відомого як «Чорний альбом»), приєдналась до пісень «In The End» і «Numb» гурту «Linkin Park», «Highway To Hell», «Back In Black» і «Thunderstruck» гурту «AC/DC» та «Smells Like Teen Spirit» гурту «Nirvana» в клубі Spotify, який налічує один мільярд прослуховувань,

Металіка також стала найпопулярнішою метал-групою 2022 року, набравши в цілому 1,6 мільярдів прослуховувань за останні 12 місяців, а пісні «Enter Sandman», «Nothing Else Matters» і «Master Of Puppets» допомогли їм перевершити показник 2021 року в 1,3 мільярда прослуховувань.

«Ви, хлопці, знову перевершили самих себе!»,

– йдеться в повідомленні гурту Металіка в Instagram.

«У 2022 році на Spotify було прослухано 137 мільйонів годин музики Металіки, що більш ніж на 20 мільйонів годин більше, ніж у минулому році. Незалежно від того, чи є ви новачком в «Metallica», або ви слухаєте її протягом останніх 41 років, ми хотіли б висловити величезне “ДЯКУЄМО” всій родині «Metallica».


 


Metallica – Enter Sandman (Official Music Video):