«Metallica»: урожайна осінь

Metallica - «Live Shit: Binge and Purge»

Напередодні випуску свого новоствореного й довгоочікуваного альбому, музиканти вокально-інструментального ансамблю «Metallica» вирішили підбадьорити свої фанів двома несподіваними релізами.

12 листопада 2002 року побачить світ “живий” альбом «Live Shit: Binge and Purge», що містить запис виступів у Сан-Дієго, Сіетлі та Мехіко. Видання рознесено на два DVD (шоу в Сіетлі та Сан-Дієго) та три аудіо-диски (виступ у Мехіко). На жаль, на офіційному сайті гурту не вказуються дати вищенаведених виступів. Коштуватиме все це задоволення $59,99.

А вже 1 жовтня 2002 року буде випущена перша книжка текстів гурту «Metallica» – «Metallica: The Complete Lyrics», що містить тексти до всіх пісень легендарної четвірки (тексти пісень, записаних у складі тріо, до книжки не увійдуть), а кількість їх – більше 70-ти штук.

З інших новин із табору Металіки. “Нова” пісня-колаборація Джеймса Гетфілда і Ja Rule «We Did It Again» буде доступна для прослуховування з 10 грудня 2002 року, коли Swizz Beatz Records випустить компіляцію реперських пісеньок під назвою «G.H.E.T.T.T.O. Stories».

Ще один диск за участю музикантів «Metallica»: триб’ют «Ramones» – «We’re A Happy Family» (куди увійшла виконана нашими героями кавер-версія «53rd & 3rd»), запланований до випуску на 12 листопада 2002 року.

Про стан запису нового диска Металіки поки що нічого не чути. Кажуть, хлопці все ще в студії, а травма Кірка Гемметта (Kirk Hammett) виявилася не настільки жахливою, як повідомлялося.