Джейсон Ньюстед приєднався до гурту «Voivod»

Джейсон Ньюстед приєднався до гурту «Voivod»

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) за минулий рік і з моменту виходу зі складу вокально-інструментального ансамблю «Metallica», оголосив вже про другий гурт, з яким він має намір працювати.

Тепер Джейсон Ньюстед – новий бас-гітарист гурту «Voivod», у зв’язку з чим йому присвоєно нове прізвисько – тепер він не просто Джейсон, а Джейсонік (Джейсон “Jasonic” Ньюстед) (Jason “Jasonic” Newsted). Це старовинна традиція гурту: співає у них Деніс “Snake” Беланже (Denis “Snake” Bélanger), на гітарі грає Дені “Piggy” Д’Амур (Denis “Piggy” D’Amour), а на ударних Мішель “Away” Ланжевен (Michel “Away” Langevin).

Усі четверо учасників гурту «Voivod» давні друзі і грають разом із 1995 року. Але поки Ньюстед, пардон, Джейсонік, був у Металіці, він ніяк не міг знайти вільної хвилинки для творчості, оскільки цілком був зайнятий бізнесом і тільки бізнесом. Але отримавши свободу, у нього з’явився шанс створити щось нове – спочатку проєкт із гуртом «Echobrain», а зараз новий альбом із «Voivod».

«Хто знає «Voivod», той гурт поважає»,

– заявив Джейсонік. –

«Це нове починання для всіх нас. Ми – ровесники, і ми росли на одній і тій самій музиці. У нас дуже схожий життєвий досвід. Всі четверо з нас отримують величезне задоволення від спільного написання нашої металевої музики сидячи в одній кімнаті».

Альбом, над яким наразі працює гурт, має робочу назву «The Multiverse». Це буде тринадцятий альбом гурту, але перший з новим басистом. Вийде він на власному лейблі Джейсона Ньюстеда Chophouse Records на початку 2003 року.