Гурт Металіка стане одним із хедлайнерів фестивалю Rock in Rio у США в 2015 році

Rock In Rio USA 2015

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» на своєму офіційному сайті опублікували новину, де заявляють про участь гурту у фестивалі Rock in Rio, що відбудеться у США в 2015 році.

«Наші друзі – організатори фестивалю Rock In Rio вперше вирушають до Штатів і ми просто мусимо стати частиною цього… Тож шукайте нас у списках хедлайнерів першого в історії фестивалю Rock In Rio в Лас-Вегасі, штат Невада (Las Vegas, NV), на сцені World Stage майданчика MGM Resorts Festival Grounds в один із вечорів упродовж першого вікенду фестивалю 8-9 травня 2015 року. Ми були учасниками ШЕСТИ фестивалів Rock In Rio – одного в Мадриді, двох у Бразилії та трьох у Лісабоні. І в кожному з них ми набували унікального досвіду. Ми дуже раді стати учасниками першого фестивалю на території США.

Фестиваль відбуватиметься протягом двох вікендів – з 8 до 9 травня 2015 року та з 15 до 16 травня 2015 року. Для більш повної інформації та попереднього замовлення квитків відвідайте сайт RockInRio.com. Оскільки фестиваль проводиться у форматі “загального доступу”, передпродажу квитків через Met Club не буде».