Джейсон Ньюстед видалив свої акаунти з усіх соціальних мереж

Несподівана новина на тлі й так нечисленних новин від колишнього басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted) з моменту скасування деяких австралійських концертів гурту Newsted у лютому поточного 2014 року. Тепер з Джейсоном Ньюстедом буде відсутній будь-який спосіб спілкування і комунікації за допомогою соціальних мереж.

Якщо ви відвідаєте офіційний сайт Ньюстеда, ви не побачите нічого, окрім тексту «Джейсон Ньюстед відсутній у Twitter, Instagram, Facebook та інших соціальних мережах з 15 вересня 2014 року і не має жодного відношення до різних самозванців, які незаконно використовують його ім’я або зображення».

Незрозуміло, що могло підштовхнути Джейсона до такого рішення. Тим паче згадуючи його інтерв’ю 2013 року виданню RockRevolt, в якому він похвалив соціальні мережі.

«Це так важливо для мене, щоб пам’ятати, як це – бути фанатом і зрозуміти, що є люди, які таким чином можуть відчути себе моїми фанами,

– сказав Ньюстед.

Бути “інтерактивним” просто і природно для мене, незалежно від того, за допомогою чого це відбувається».

Ньюстед продовжив:

«Сайти на кшталт Facebook і Twitter роблять легкими і невимушеними спілкування з людьми і можливість поділитися з ними тим, що відбувається зараз. Я люблю мати можливість “поговорити” з прихильниками (і я роблю це саме так) і отримувати натхнення та наснагу від них. І, сподіваюся, я повертаю це ж своїм шанувальникам».


Нагадаю, що 2013 року групою Newsted було випущено два альбоми – EP «Metal» і повноформатний альбом «Heavy Metal Music», на яких Джейсон Ньюстед виконував як басові партії, так і вокальні. Альбом «Heavy Metal Music» дебютував на 40-му місці в чарті Billboard 200.

Джейсон Ньюстед видалив свої акаунти з усіх соціальних мереж