Гурт «Metallica» виступатиме на виставці BlizzCon 2014 року

Blizzcon 2014 Virtual Ticket

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» повідомленням на своєму сайті оголосили про виступ на виставці BlizzCon 2014 року.

«BlizzCon починається! Щорічний захід, що збирає всіх, хто є частиною ігрових спів-товариств, які об’єдналися навколо таких ігор, як Warcraft, Diablo і StarCraft компанії “Blizzard Entertainment”, проходить в Анахаймі, штат Каліфорнія, і, на щастя для нас, вони запросили нас на свою вечірку. У суботу 8 листопада ми закриватимемо дводенне святкування на сцені конференц-центру в Анахаймі, штат Каліфорнія і дуже раді, що ми запалюватимемо з нашими друзями по ігровому світу.

Якщо Ви не виграли квитки, які зараз, звісно ж, уже розпродані, ви ще можете отримати місце в першому ряду в себе вдома вдома з “віртуальним квитком” BlizzCon. “Віртуальний квиток” дає Вам можливість дивитися онлайн події всього вікенду, включно з шоу в суботню ніч. Якщо у вас є DIRECTV, то ви теж можете дивитися шоу підписавшись на BlizzCon 2014 Pay Per View. Більше інформації тут – DirecTV.com/blizzcon.

І велике дякуємо команді BlizzCon, що витягли нас на свою вечірку!»


Фестиваль для шанувальників Warcraft, StarCraft, Diablo і компанії Blizzard загалом відбудеться 7 і 8 листопада 2014 року в Анахаймі, США. У рамках заходу пройдуть круглі столи за участю розробників, професійні та аматорські турніри, конкурси та вікторини. Крім того, Blizzard покаже нові ігри, зокрема ті, що ще перебувають у розробці.

«Ми з нетерпінням чекаємо концерту Metallica на BlizzCon!»

– заявив Майкл Морхейм (Michael Morhaime), генеральний директор та співзасновник Blizzard Entertainment.

«Для всіх гостей, і тих, хто приїде на салон, і тих, хто слідкуватиме за ним із дому, це грандіозне шоу стане ідеальним завершенням двох яскравих днів ігор і кіберспорту».


Детальнішу інформацію про “віртуальний квиток” на виступ гурту Металіка ви можете знайти за посиланням і на відео нижче.

Blizzcon 2014 Virtual Ticket


Blizzcon 2014 Virtual Ticket: