Міхаель Поульсен («Volbeat»): «Гастролі з «Metallica» були здійсненням мрії»

Гітарист та вокаліст датського рок-гурту «Volbeat» Міхаель Поульсен (Michael Poulsen)

У нещодавньому інтерв’ю для видання ARTISTdirect гітарист та вокаліст датського рок-гурту «Volbeat» Міхаель Поульсен (Michael Poulsen) розповів про свою першу зустріч із учасниками вокально-інструментального ансамблю «Metallica».

«Ми були великими шанувальниками Металіки з тих пір, як відкрили для себе важкий рок»,

– сказав він.

«Вони найбільший важкий рок-гурт у світі. Ніхто і ніколи не зможе їх перевершити. Вони майже такі ж великі, як Coca-Cola. (Сміється)».


«Відмотуючи назад, ви пам’ятаєте, як були у своїй кімнаті в будинку ваших батьків з усіма плакатами. У мене висіли плакати «Metallica» ще до того, як у мене з’явилася перша гітара. Тепер, коли ми поїхали з ними на гастролі і стали друзями, це велике досягнення, і я дуже пишаюся цим».


«Думаю, це було у 2007 році, коли ми вперше зустрілися з ними. «Metallica» вже давно не були в Данії. Вони збиралися зіграти концерт у відкритому полі перед 40 000 глядачів. Вони шукали групи підтримки. Ларс [Ульріх, барабанщик гурту «Metallica»] обдзвонював друзів і ЗМІ, запитуючи їх: “Що зараз на слуху?”. Всі говорили про «Volbeat». У нас вийшов наш другий альбом. Він прослухав його, йому сподобалося те, що він почув, і ми отримали місце на розігріві того ж дня. Джеймс Гетфілд [фронтмен гурту Металіка] став фанатом «Volbeat»!»


«Після цього ми багато разів гастролювали з Металікою в Америці, Європі, грали на їхніх власних фестивалях, таких як “Orion Music + More”. Ми тусувалися з ними і отримували запрошення на їхні концерти. Це було приголомшливо. Вони такі приємні хлопці. Є багато великих гуртів, які могли б повчитися у «Metallica» парі трюків про те, як поводитися з людьми. Вони такі милі. Вони справжні джентльмени. У них хороша команда, і надихає те, як вони працюють. Вони такі професійні і при цьому дуже віддані своїй справі».


«Для мене було великою честю і чудовим досвідом зустрічатися з ними. Це просто показує, що немає нічого неможливого. Мрії існують для того, щоб здійснюватися. Це, безумовно, була одна з них».